YKS Dil Akademik Yazılar

YKS Dil

YDS, YÖKDİL, TIPDİL ve YKS İNGİLİZCE sınavlarında çıkan gramer sorularının büyük çoğunluğu bağlaç sorularıdır. Tüm gramer konuları bir yana bağlaç konusu bir yana diyebiliriz. ÖSYM bağlaç sorularını çok seviyor. Dolayısıyla bağlaç konusunu çok iyi anlayan bir aday gramer konusunda birkaç adım öne geçecektir. Eğitimimizde bağlaçlar konusu çok detaylı bir şeklide anlatılmıştır. Bu makalemizde genel olarak sınavlarda sıkça sorulan bağlaçları gruplayarak sizlere sunacağız.

YKS Dil

YKS İngilizce (YDT) gramer konularına çalışmak isteyip te nereden başlayacağını ya da hangi konuları çalışacağını bilemeyen adaylar için YDT GRAMER konu listesini paylaşıyoruz.

YKS Dil

YKS İngilizce sınavlarında en çok çıkan zarfları liste halinde bu makalemizde bulabilirsiniz.

YKS Dil

YKS İNGİLİZCE eğitiminde %100 Başarı Garantisi mümkün. Tüm online eğitimlerimizde kullandığımız UZMANDİL ONLINE EĞİTİM MODELİ ile bu mümkün. Gelin birlikte inceleyelim.

YKS Dil

YKS İNGİLİZCE  sınavına girecek olan tüm öğrencilerimiz için YDT konu dağılımı ve soru sayılarını ayrıntılı bir şekilde makalemizde açıkladık.

YKS Dil

Sanal zeka tabanlı ve hafıza tekniklerinin de kullanıldığı YKS İngilizce kelime eğitimimizle 30 günde 4000 kelime öğrenebilirsiniz. Evet bu gerçekten mümkün. Detaylar makalemizde.

YKS Dil

Bu makalemizde YKS İNGİLİZCE (YDT) için online mı yoksa yüz yüze eğitim mi daha avatjlı? Bu sorunun cevabını arayacağız ve sonrasında %100 BAŞARI GARANTİLİ ONLINE YKS İNGİLİZCE eğitimimizden bahsedelim.

YKS Dil

ÖSYM yaptığı resmi açıklamayla 2020 sınav takvimini açıkladı ve tüm merakımızı giderdi. YKS sınav tarihlerine (TYT, AYT, YDT) makalemizden ulaşabilirsiniz.

YKS Dil

İngilizceden Türkçeye çeviri sorularını çözerken bilmeniz gereken bazı stratejiler bulunuyor. Bu basit teknikleri uygulayarak çeviri sorularını hatasız atlatabilirsiniz. Çeviri sorularının çözüm stratejilerini makalemizde bulabilirsiniz.


Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

yks Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

Facebook ile üye ol!

Başarıyı

Google ile Üye Ol!

Başarıyı

Apple ile Üye Ol!

Başarıyı

E-posta ile Üye Ol!

Başarıyı

KULLANICI GİRİŞİŞİFRE HATIRLATMAYENİ ÜYELİK FORMU

UzmanDil.com ailesinin herhangi bir sitesinde üyeliğiniz varsa sisteme aynı kullanıcı adı ve şifrenizi kullanarak giriş yapabilirsiniz. Eğer üye değilseniz aşağıdaki formu doldurarak üye olabilir ya da Facebook , Google ve Apple kullanarak da üyelik oluşturabilirsiniz.

Üye Ol düğmesine tıklayarak Kullanım Sözleşmesi'ni okumuş ve kabul etmiş olursun.
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.
ÜST