YKS İngilizce Görsel ve İşitsel Kelime Eğitimi

YKS İngilizce Görsel ve İşitsel Kelime Eğitimi

  • Görsel öğelerin kullanıldığı bu modül, kelimelerle ilişkilendirilmiş resimler sayesinde kelimeleri hızlıca hatırlamanızı esas almakta, böylece kelimeleri etkili ve çabuk öğrenmenizi sağlamaktadır.
  • Her kelime için farklı resim desteği imkanı sunuyor olmasının yanı sıra, yine her kelime için ayrı örnek cümleler ve bu cümlelerin Türkçe tercümeleri de bu modülde mevcuttur.
  • Toplam 1,600 farklı sınav kelimesi için özel hazırlanmış bağlantılı resim içeren bu modülümüz, 3,200 adet örnek cümle ve tercümeleriyle kalıcı ve hızlı öğrenme rehberiniz olarak hizmetinize sunulmuştur.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

yks Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

Facebook ile üye ol!

Başarıyı

Google ile Üye Ol!

Başarıyı

E-posta ile Üye Ol!

Başarıyı

KULLANICI GİRİŞİŞİFRE HATIRLATMAYENİ ÜYELİK FORMU

UzmanDil.com ailesinin herhangi bir sitesinde üyeliğiniz varsa sisteme aynı kullanıcı adı ve şifrenizi kullanarak giriş yapabilirsiniz. Eğer üye değilseniz aşağıdaki formu doldurarak üye olabilir ya da Facebook ve Google Plus kullanarak da üyelik oluşturabilirsiniz.

Üye Ol düğmesine tıklayarak Kullanım Sözleşmesi'ni okumuş ve kabul etmiş olursun.
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.
ÜST