YKS İngilizce Özgün Gramer Soru Bankası ve Videolu Çözümler

YKS İngilizce Özgün Gramer Soru Bankası ve Videolu Çözümler

  • Sistemde, detaylı olarak anlatılan tüm gramer konularına paralel 2,600 adet özgün gramer sorusu ve bu soruların detaylı çözümlerini anlatan 2,600 cevap videosu bulunmaktadır.
  • Sınavdaki soruların çözümü için bir tür basamak görevi gören bu videolar, çalışılan gramer konularının pekişmesi için büyük önem taşımaktadır.
  • Pekiştirme maksatlı oluşturulan sorular, öğrenmeyi kolaylaştırmak adına sınavdaki sorulardan biraz daha basit hazırlanmış; ancak en basit konular için bile büyük titizlik gösterilmiştir.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

yks Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

Facebook ile üye ol!

Başarıyı

Google ile Üye Ol!

Başarıyı

Apple ile Üye Ol!

Başarıyı

E-posta ile Üye Ol!

Başarıyı

KULLANICI GİRİŞİŞİFRE HATIRLATMAYENİ ÜYELİK FORMU

UzmanDil.com ailesinin herhangi bir sitesinde üyeliğiniz varsa sisteme aynı kullanıcı adı ve şifrenizi kullanarak giriş yapabilirsiniz. Eğer üye değilseniz aşağıdaki formu doldurarak üye olabilir ya da Facebook , Google ve Apple kullanarak da üyelik oluşturabilirsiniz.

Üye Ol düğmesine tıklayarak Kullanım Sözleşmesi'ni okumuş ve kabul etmiş olursun.
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.
ÜST