YKS İngilizce Kelime Çalışma Modulleri

YKS İngilizce Kelime Çalışma Modulleri

  • Sistemimizde, kelimeleri kolayca öğrenmenizi ve kullanmanızı sağlayacak 10 adet modül vardır.
  • Kelime eğitimi konusunda kusursuz bir hizmet sunan sistemimizde her kelime için detaylı istatistik tutmanız da mümkündür.
  • Hızlı ve kalıcı öğrenmeyi hedefleyen bu sistem ile, hız testinde kelimeleri hızlı bir şekilde tekrar edebilir, anlamanı bilmediğiniz kelimelerin cümle içinde anlamlarını öğrenebilir, kelimeleri cümle içinde kullanabilirsiniz.
  • Yine bu sistem içerisinde, sınavdaki cümlelerde boşluğa yerleştirilmesi gereken uygun kelimeleri kolayca bulmanızı sağlayan modüller de mevcuttur.
  • Dilerseniz kelimeleri liste halinde çıktı olarak almanız da mümkündür.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

yks Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

Facebook ile üye ol!

Başarıyı

Google ile Üye Ol!

Başarıyı

E-posta ile Üye Ol!

Başarıyı

KULLANICI GİRİŞİŞİFRE HATIRLATMAYENİ ÜYELİK FORMU

UzmanDil.com ailesinin herhangi bir sitesinde üyeliğiniz varsa sisteme aynı kullanıcı adı ve şifrenizi kullanarak giriş yapabilirsiniz. Eğer üye değilseniz aşağıdaki formu doldurarak üye olabilir ya da Facebook ve Google Plus kullanarak da üyelik oluşturabilirsiniz.

Üye Ol düğmesine tıklayarak Kullanım Sözleşmesi'ni okumuş ve kabul etmiş olursun.
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.
ÜST