YKS İngilizce Sesli Kelimeler

YKS İngilizce Sesli Kelimeler

  • Her kelime için özel olarak hazırlanmış ses bağlantılarından oluşan bu modül, özel hafıza teknikleriyle oluşturularak, hem öğrenirken eğlenmenizi, hem de kolay ve hızlı bir şekilde kelimelerin hafızanızda yer etmesini sağlamaktadır.
  • Her ses bağlantısı için özel olarak tasarlanmış görseller, öğrenim hızını artırmakta, ihtiyaç halinde söz konusu kelimelerin kolayca hatırlanmasını sağlamaktadır.
  • Bu teknikler, dinleyerek öğrenmenizi mümkün kılmakta.
  • Bu modülümüzde resim destekli ses bağlantısıyla öğreneceğiniz her kelime, daha önce sınavlarda çıkan kelimelerdir.
  • Sistemimizde toplam 1,600 adet sınav kelimesi için ayrı ayrı resim ve ses bağlantısı, uzmanlar tarafından titizlikle hazırlanmış ve sizlerin hizmetine sunulmuştur.
  • Ezbere dayalı eğitimin kalıcı olmadığı, heyecan, stres hallerinde var olan bilginin hatırlanamadığı bilimsel bir gerçek.
  • Bizim sistemimiz ezbere değil, salt öğrenmeye dayalıdır. Böylece edindiğiniz kelimelerin kalıcı olmasını da sağlayabiliyoruz.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

yks Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

Facebook ile üye ol!

Başarıyı

Google ile Üye Ol!

Başarıyı

Apple ile Üye Ol!

Başarıyı

E-posta ile Üye Ol!

Başarıyı

KULLANICI GİRİŞİŞİFRE HATIRLATMAYENİ ÜYELİK FORMU

UzmanDil.com ailesinin herhangi bir sitesinde üyeliğiniz varsa sisteme aynı kullanıcı adı ve şifrenizi kullanarak giriş yapabilirsiniz. Eğer üye değilseniz aşağıdaki formu doldurarak üye olabilir ya da Facebook , Google ve Apple kullanarak da üyelik oluşturabilirsiniz.

Üye Ol düğmesine tıklayarak Kullanım Sözleşmesi'ni okumuş ve kabul etmiş olursun.
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.
ÜST