YKS İngilizce Yapısal Gramer Videoları

YKS İngilizce Yapısal Gramer Videoları

  • Sistemimizde, sınavda ihtiyaç duyacağınız A'dan Z'ye tüm gramer bilgilerini kapsayan 615 adet yapısal gramer anlatım videosu bulunmaktadır.
  • Stratejik ve taktiksel olarak sunulan videolarımız, sınav sorularının kolay çözümüne odaklı hazırlanmıştır.
  • Birçok yapının kullanımını örnek videolarda bulabileceğiniz gibi, aynı zamanda unuttuğunuz konuları hatırlamanız da mümkün olacaktır. Sistem,
  • "Soru Çalışmalar" alanında çalışırken, ilgili gramer yapısıyla alakalı video anlatımını da izlemeye olanak sağlamaktadır.
  • Stratejik olarak hazırlanmış olan bu videolar, hem hızlı öğrenme yetisi kazandırmakta, hem de direkt olarak sınav sorularının kolay çözülmesini sağlamaktadır.

Ücret İadeli Eğitim Modeli

Bizimle çalıştınız ve istediğiniz skoru alamadınız, o zaman ödemiş olduğunuz tüm ücreti size kesintisiz olarak iade ediyoruz. Üstelik bunu resmi garanti belgesi ile yapıyoruz.

% 100 Başarı Garantili Eğitim

Mevcut İngilizce seviyeniz, hedeflediğiniz puan ve sınava gireceğiniz tarihe göre ayarlanmış sadece size özel bir eğitim modeli düşünün. Üstelik hiçbir sınırlama olmadan kendi hızınızda 7-24 online çalışma imkanı.

yks Ders Örnekleri

Önce Tüm Sistemi Keşfet!

Demo eğitim videolarımızı izleyerek eğitim kalitemizi satın almadan önce keşfedebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz üye olarak çalışma sistemimizi deneyebilirsiniz.

Facebook ile üye ol!

Başarıyı

Google ile Üye Ol!

Başarıyı

E-posta ile Üye Ol!

Başarıyı

KULLANICI GİRİŞİŞİFRE HATIRLATMAYENİ ÜYELİK FORMU

UzmanDil.com ailesinin herhangi bir sitesinde üyeliğiniz varsa sisteme aynı kullanıcı adı ve şifrenizi kullanarak giriş yapabilirsiniz. Eğer üye değilseniz aşağıdaki formu doldurarak üye olabilir ya da Facebook ve Google Plus kullanarak da üyelik oluşturabilirsiniz.

Üye Ol düğmesine tıklayarak Kullanım Sözleşmesi'ni okumuş ve kabul etmiş olursun.
Kampanyalardan haberdar olmak istiyorum.
ÜST